moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję

 
Zmiany kadrowe w 3 Flotylli Okrętów

Kadra kierownicza i pracownicy wojska 3 Flotylli Okrętów w Gdyni pożegnali oficera wyznaczonego na nowe stanowisko służbowe. Uroczysta zbiórka była okazją do przedstawienia oficerów i podoficera, którzy zostali wyznaczeni na stanowiska w 3 FO.

Podczas zbiórki dowódca 3 Flotylli Okrętów kmdr Krzysztof Jaworski podziękował kmdr. ppor. Wojciechowi Krysiakowi za dotychczasową służbę i pracę. Wyraził przekonanie, że wyszkolenie, wiedza i doświadczenie, które zdobył przez lata służby w Marynarce Wojennej, będą procentować na nowym stanowisku służbowym – szefa Sztabu Morskiej Jednostki Rakietowej w Siemirowicach.

Kmdr Krzysztof Jaworski przedstawił także kadrze i pracownikom wojska nowego dowódcę Dywizjonu Zabezpieczenia Hydrograficznego Marynarki Wojennej kmdr. Marka Czarneckiego. Powitał też kpt. mar. Mariusza Bednarza i por. mar. Mariusza Stańca, którzy zostali wyznaczeni na stanowiska służbowe w 3 Flotylli Okrętów. Na zakończenie wręczył st. mar. Jarosławowi Babińskiemu akt mianowania na kolejny stopień wojskowy.

Podczas uroczystości został odczytany rozkaz dowódcy generalnego RSZ, na mocy którego za szczególne osiągnięcia w służbie szef szkolenia 3 Flotylli Okrętów kmdr Kazimierz Pulkowski został wyróżniony Odznaką Honorową Marynarki Wojennej.

Komandor podporucznik Wojciech Krysiak urodził się 4 lipca 1972 roku w Białymstoku. Służbę wojskową rozpoczął w 1992 roku wstępując do Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Po jej ukończeniu został skierowany do 1 Morskiego Pułku Strzelców, gdzie pełnił służbę kolejno na stanowiskach dowódcy plutonu i dowódcy kompanii. Od 2003 roku pełnił obowiązki na stanowisku oficera sekcji operacyjnej w Komendzie Portu Wojennego w Gdyni. Następnie w 2008 roku został skierowany do Dowództwa 3. Flotylli Okrętów i wyznaczony na stanowisko szefa sekcji gotowości bojowej i mobilizacyjnej. Z dniem 4 maja 2016 roku został wyznaczony na stanowisko szefa sztabu Morskiej Jednostki Rakietowej.

Kapitan marynarki Mariusz Badnarz urodził się 28 maja 1979 roku w Lubaczowie. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych, którą ukończył w 2004 roku. Po ukończeniu studiów pełnił służbę w Komendzie Portu Wojennego w Gdyni na stanowiskach dowódcy plutonu i oficera wychowawczego. W 2010 roku został skierowany do Dowództwa 3. Flotylli Okrętów i wyznaczony na stanowisko oficera - wydziału wychowawczego. Od 2013 roku pełnił obowiązki pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych w Dywizjonie Zabezpieczenia Hydrograficznego Marynarki Wojennej. Z dniem 16 maja został wyznaczony na stanowisko szefa sekcji ochrony obiektów Dowództwa 3. Flotylli Okrętów.

Porucznik marynarki Mariusz Staniec urodził się 14 stycznia 1983 roku w Kraśniku. Do Marynarki Wojennej wstąpił w 2003 roku rozpoczynając studia w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni na wydziale Mechaniczno - Elektrycznym. Po uzyskaniu w 2008 roku dyplomu magistra inżyniera mechanika okrętowego został skierowany do 13. Dywizjonu Trałowców i wyznaczony na pierwsze stanowisko służbowe - asystenta okrętowego, a trzy lata później awansował na dowódcę działu. W 2013 został skierowany do sztabu dywizjonu gdzie pełnił służbę na stanowisku oficera sekcji operacyjnej. 9 maja 2016 roku został wyznaczony na stanowisko młodszego specjalisty w wydziale planowania logistycznego Dowództwa 3. Flotylli Okrętów.

Mat Jarosław Babiński urodził się 15 sierpnia 1987 roku w Człuchowie. Służbę wojskową rozpoczął w 2006 roku w 9. Dywizjonie Przeciwlotniczym na stanowisku celowniczego, którą pełnił tam przez cztery lata. W 2010 roku został skierowany do Dowództwa 3. Flotylli Okrętów i wyznaczony na stanowisko planszecisty. Po czterech latach wzorowej i nienagannej służby został skierowany do Szkoły Podoficerskiej Marynarki Wojennej w Ustce. Po jej ukończeniu został wyznaczony z dniem 16 maja 2016 roku na stanowisko technika w Dowództwie 3. Flotylli Okrętów i awansowany do stopnia mat.

 

red. PZ

autor zdjęć: Marian Kluczyński

dodaj komentarz

komentarze


Uparty Francuz od żuawów śmierci
 
Polskie MiG-29 dla Ukrainy
Arktyczny Delfin na tropie okrętów podwodnych
Cztery lekkoatletki CWZS-u na podium w Stambule
Nad Bałtykiem uderzy „Anakonda”
Piekielny ogień w zasięgu ręki
O pomocy dla Ukrainy
Młot na dyktatora
Judoczka z CWZS-u druga w Pucharze Świata
Śmierć niegodna oficera
Nowoczesne wojsko, bezpieczna Ojczyzna
Celne oko strzelców CWZS-u
Rajd przez fabrykę
„Nie działałem na rzecz obcego mocarstwa”
Więcej szans na oficerskie gwiazdki
Masz pomysły? Zgłoś się do „Awangardy”
Poznaj wojsko i jego ofertę
Czworonożni komandosi na pokładzie C-295M
Air Policing piątej generacji
Wojsko przedstawiło swoją ofertę
Śladem profesjonalistów
Strategicznie o rekrutacji
Żołnierze walczyli o medale w Biegu Piastów
Silniejsza obrona południowo-wschodniej flanki
Geografia odstraszania
Ministrowie obrony w Sztokholmie
Cegiełka na morzu
Polskie Patrioty mają już pociski
Biały Dom o polskich MiG-ach
Polskie samoloty MiG-29 dla Ukrainy
„Słowacka tarcza” z polskim udziałem
Wysokość, adrenalina i narty
Idź na trekking śladami żołnierzy 2 Korpusu
Kryzysowe lekcje z granicy
Siły Zbrojne Ukrainy zamówiły Groty
Pentagon zdecydował o bazie w Redzikowie
Anna Maria Dyner: Ta wojna nie skończy się szybko
Jakie ćwiczenia dla pasywnej rezerwy?
Po wojnie będę szczęśliwy
VIS na misję
Hanwha Aerospace o współpracy z Polską
Najnowocześniejsza stocznia w Polsce
NATO patrzy na wschód
„Miron” Łucki patronem Zespołu Bojowego JWK
Air Show – wszystko o biletach na pokazy
Milion Grotów dla sił zbrojnych
Na jakich zasadach gratyfikacja?
Karą mogła być tylko śmierć
Pancerne wsparcie dla Ukrainy
Snowboardowy duet na medal
Świadczenie za staż – z podpisem prezydenta
Wschodni klucz
Zapraszamy na Wojskowe Targi Służby i Pracy
Mord na przywódcach podziemia niepodległościowego
Przetarcie przed manewrami
Ukraińscy saperzy szkolą się w Polsce
Ustawa o obronie ojczyzny – pytania i odpowiedzi
Przyjdź na targi i sprawdź, co da Ci wojsko

Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO